Çamaşır makinelerinin ilk hallerini, yani ilk üretilen modellerini çoğumuz hatırlatırız. Bugünkü modellerinin aksine yukarıya bakan kapakları bulunurken, sıkma işlemini gerçekleştirmek içinde merdaneler bulunur. İlk modelleri bu şekilde olan çamaşır makineleri zaman içerisinde oldukça gelişmiş ve bugün sahip olduğu teknolojik, fonksiyonel ve modern yapıya kavuşmuştur.

Beko 1954 yılında kurulduğu zaman yukarıda tarif ettiğimiz gibi çamaşır makineleri üretmekteydi. Bugün ise Beko çamaşır makineleri 16 farklı programa ve fonksiyona sahip olurken, dakikada 1200 devir sıkma özelliğine, A+++ enerji tasarrufuna, 9 kg yıkama kapasitesine, çocuk kilidine, göstergeli ekrana ve daha pek çok özelliğe sahip.

Beko çamaşır makineleri uzun yıllar kullanım sonrasında, sürekli ev değiştirme, uygunsuz kullanım ve çeşitli dış etmenlerden dolayı arıza verebilir. Herhangi bir arıza durumunda İstanbul’un her semtinde hizmet veren Özel Beko çamaşır makinesi servisi hizmetimiz ile arızanın giderilmesi konusunda iletişime geçebilirsiniz.  444 1 804 numaralı servisini aradığınız anda alanında uzman ve profesyonel ekibimiz ile % 100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile en iyi teknik servis hizmetini vermektedir.

Herhangi bir sorun olduğunda ilk olarak internet sayfamızı inceleyebilir ya da telefon numaramız ile iletişime geçerek sorun hakkında detaylı çözüm önerileri alabilirsiniz. Garanti süresi sona eren  ürünlerini de uygun fiyat ve güler yüzlü hizmet ile en kısa sürede onarıyoruz.

İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Azami 7  iş günü içerisinde ürünlerinizi onarıyor, arızanın durumuna bağlı olarak da yerinde teknik servis hizmeti veriyoruz. Profesyonel ve eğitimli personel ile birlikte orijinal yedek parçalar hizmetimizle çamaşır makinenizi ilk günkü performansına kavuşturuyoruz.