İstanbul’un Avrupa yakasında ve en batısında kalan Silivri, yüz ölçümü olarak en büyük alana sahip ilçelerdendir. Şehrin nüfusu 150.000 kişiden oluşmakta ve nüfus yoğunluğu olarak İstanbul’un en az yoğunluğa sahip ilçesidir. İlçenin Marmara denizine 45 km uzunluğunda büyük bir sahili bulunmakta.

Uzun bir sahili olması nedeni ile yaz aylarında tatilcilerin akınına uğramakta. Tekirdağ’a da komşu olan Silivri geçmiş yıllarda bir tarım ilçesi olarak ekonomisine katkı sağlamaktaydı. Ancak daha sonra tarım arazilerinin imara açılması nedeni ile tarımla uğraşan kişi sayısı gerilemiştir. Silivri yoğurdu ile tüm ülkeye nam salan Silivri yeşil alanlarının yok olması hayvancılığın azalması nedeniyle de maalesef bu özelliğini kaybetme noktasına gelmiştir. Sanayi olarak da tekstil, tütün, içki, gibi sektörler faaliyet göstermekte.

İstanbul’un her karış noktasına hizmet götürmek ve bir ucundan diğer ucuna kadar aynı kalitede hizmet vermek adına  teknik servis ile Silivri’ye hizmet vermekteyiz. Beko beyaz eşyalar ve elektronik ürünlerle yaşadığınız sorunlara çözüm getirmek adına faaliyet gösteren  servisimize 444 1 804 nolu telefondan ulaşabilir garantili, kaliteli ve profesyonel hizmet alabilirsiniz.