Teknoloji, makineleşme her ne kadar gelişse de her zaman en önemli faktör insandır. Ve en iyi yatırım insana yapılan yatırımdır. Bir insanın tüm dünyayı değiştirebileceğini biliyor ve buna inanıyoruz. Düzenli bir çalışma, güçlü bir azim ve yapılan işe duyulan sevgi ile başarıya ulaşmak kaçınılmazdır. Biz Beko servisi olarak tüm bunların bilincinde ve bunlara inanıyoruz.

İstanbul’un her semtinden hizmet vererek Özel Beko servis olarak insanların Beko elektronik eşyalar ile ilgili yaşadıkları sorunları gidermek adına yardımcı oluruz. Günlük hayatlarının akışında sorun yaşamamaları için en kısa ve en etkili şekilde sorunlara müdahale diyor, hayatlarına kaldıkları yerden devam etmelerini sağlıyoruz.

Tüm bu hizmetlerimiz en iyi şekilde halletmemize, profesyonel ekibimize ve takım ruhumuza borçluyuz. Sizlerde bu takım arasında yer almak isterseniz insan kaynakları bölümümüzden başvuru formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizler sayesinde hizmet kalitemiz artacak ve müşteri memnuniyetimizi üst sırlara taşıyacağız. Personelimizi çalışan gibi görmek yerine bir ortak olarak bakıyor ve onları da memnun edecek şekilde en iyi standartları sunuyoruz. Sizlerde bizim bir çalışanımız olmak yerine bir yol arkadaşımız olarak çalışmak isterseniz başvuru formumuzda bulunan tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak sizleri daha iyi tanımamızı sağlayabilirsiniz.

Teknik servis insan kaynakları olarak sizlerle gücümüze güç katacak ve yarınlara daha taze bir umut ve enerji ile çıkacağız. Hep beraber bu yolda yürümek için sizin içinde uygun bir yerimiz bulunmaktadır.